Pracując dla Uniflex jesteś zatrudniony bezpośrednio w kraju, w którym szukasz pracy. Następnie jesteś wynajmowany do jednego z naszych klientów. Należą do nich największe firmy budowlane w Skandynawii

W Uniflex jesteś zatrudniany na takich samych zasadach jak pozostali pracownicy w kraju, w którym podejmujesz pracę. Zasady zatrudniania różnią się w poszczególnych krajach skandynawskich. Dokładną informację o Twoim wynagrodzeniu i innych warunkach uzyskasz przed  zatrudnieniem.

Składki ubezpieczeniowe odprowadzane są przez Uniflex.  Ty natomiast płacisz podatek dochodowy  w kraju, w którym pracujesz. Dzięki temu możesz korzystać ze szwedzkiego systemu socjalnego i uzyskać między innymi zasiłek na dziecko.

Uniflex pomaga Ci w załatwianiu  spraw urzędowych  i innych formalności na miejscu. Pomagamy Ci również zorganizować mieszkanie w miejscowości, w której będziesz pracować.

Mamy duże doświadczenie w zatrudnianiu pracowników z Polski. Nasz profesjonalny personel Uniflex w Skandynawii czeka na przyjęcie do nowej pracy właśnie Ciebie!

Personaluthyrning

reconnect@reconnect.com.pl
+48 (0) 12 341 07 45

Uniflex:

Przemyslowa 12

30-701 Krakow